Gabriel Maciejewski i Józef Orzeł czyli „Orzeł na Leszczynie o polityce i nie tylko” – 08/05/2018

Pierwsze spotkanie z cyklu „Orzeł na Leszczynie o polityce i nie tylko” z udziałem Gabriela Maciejewskiego i Józefa Orła. Tematem oczywiście bieżąca polityka i nie tylko…

13 komentarzy

 1. Drogi Coryllusie, to była ogromna przyjemność móc Was wysłuchać tu, w FotoMag, i radiu 24. Proszę nie odpuszczajcie i wciskajcie się wszędzie ze swoim przekazem nawet do każdej lodówki!

 2. Jest czego posłuchać, dziękuję i proszę o więcej

  Od strony technicznej – czyżby było aż tak „lokalikowo”, że nie znalazła się trochę wyższa gałąź dla- bądź co bądź- Orła?

 3. Jest trochę lokalikowo ale następnym razem znajdę wyższą gałązeczkę 🙂

  Nie wiedziałem, że „orzeł” będzie się tak garbił – widocznie ciężar problemów.

 4. chcemy, żebyście wrócili 🙂

  super lokalikowa rozmowa 😉

 5. Bardzo ciekawa rozmowa. Pan Józef w końcu na luzie.
  Czekam na kolejne.

 6. Sprawa pomnika to, poza wszystkim tym co zostało już omówione, także jedna z prób definiowania rzeczywistości. Pomnik jest fatalny, ale w tej sytuacji schodzi to na plan dalszy, dlatego że ten pomnik stał się polem bitewnym. Czy rzeczywiście ważnym? Chyba raczej nie- vide demontaź pomników radzieckich.

 7. Panie Józefie, niech Pan do kamery patrzy, bo teraz wygląda tak jakby Pan się wstydził tego co mówi. A co do treści, rewelka.

 8. To już niższego stołka pan Orzeł nie mógł dostać.

  Jak jesteś u Gospodarza to podlegasz jego regułom i musisz znać swoje miejsce. Hehehe

  Ale Orzeł widać dobry człowiek i przyjął to z pokorą.

 9. Rząd/państwo nic nie zrobi, bo w przeciwieństwie do Żydów wyznaje SPOIL SYSTEM.

  A w spoil system mają rację bytu jedynie kiepscy, ale za to bezwzględnie posłuszni ludzie. Posłuszni Kaczyńskiemu a jak nie to zagranicznym mocodawcom – w praktyce kredytodawcom. To jest istota i fundament tego socjalistycznego, biurokratycznego, etatystycznego systemu. Proste jak drut.

 10. Kurde jak to było, że 2000 lat temu pogańscy Grecy jakoś dawali sobie radę z Żydami. Obecnie chyba nikt nie daje sobie z nimi rady.

 11. Do czego to doszło, Gospodarz modli się do Orła.

 12. Interesująca rozmowa.
  Czekam na kolejną 🙂

Dodaj komentarz

Dane widoczne w formularzu zostaną zapisane w bazie portalu wraz z adresem IP komputera oraz podpisem przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie Polityka prywatności.