Czy PiS wygra wybory i dalej będzie rządziło? Czy to co zaprezentowało wystarczy?

Józef Orzeł rozmawiał z Gabrielem Maciejewskim, pisarzem i wydawcą.

4 komentarze

 1. Ja się niezmiernie dziwię dlaczego polscy, konserwatywni intelektualiści tak uparcie wierzą w dobre intencje, wspaniały plan dla Polski i moc sprawczą Pana Kaczyńskiego. Czy ktoś może mi powiedzieć jaką wizję Polski za 10, 20, 50 lat ma Pan Kaczyński? I nie chodzi mi tutaj o to, że mamy wyjeżdżać na wakacje do Egiptu czy Tunezji. Ja widzę tylko pogubionego starszego pana bez żadnej strategii i wizji, który jeszcze nam nastręcza podejrzanego typa na swojego następcę. Dlatego właśnie dziwię się tej wierze w człowieka, który tak na dobrą sprawę niczego nie osiągnął. Wałęsa to przynajmniej obalył komunę 😉

 2. Watpie, czy to pan Kaczynski…

  … nastrecza nam tego podejrzanego typa na swojego nastepce…

  … rzeczywiscie „Bolek” chociaz komune  obalYl… a co osiagnal pan Kaczynski to dopiero przyszlosc okaze… ale jakby tak udalo mu sie POPiS rozwalic – to tez by bylo niezle  !!!

 3. Nie wiem czy stary kawaler Kaczyński cokolwiek zdziała.

  Ja widzę natomiast, że Gospodarz robi panu Józefowi dużą przysługę wdając się w te mało owocne rozmowy.

  Polska polityka to jest dno, ale tak ma zostać bo to jest tylko kolonia odległej metropolii, która to jest źródłem tego demokratycznego politycznego bełkotu i uwiądu.

  banki -> dupokacja -> deficyt budżetowy -> socjalizm -> ***, **** i kamieni kupa

 4. Skąd pochodzi Józef Orzeł, jakie jest jego prawdziwe nazwisko i dlaczego je zmienił ?

Dodaj komentarz

Dane widoczne w formularzu zostaną zapisane w bazie portalu wraz z adresem IP komputera oraz podpisem przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie Polityka prywatności.