Pierwsza Konferencja Latającego Uniwersytetu Leszczynowego w Tłokini – Fotoreportaż

Pierwsza Konferencja Latającego Uniwersytetu Leszczynowego w Tłokini koło Kalisza Temat przewodni: Nacjonalizm – Krytyka i afirmacja postawy Miejsce spotkania: Pałac Tłokinia pod Kaliszem, 8 grudnia 2018 Na konferencji referaty wygłosili: dr hab. Krzysztof Kaczmarski – Rzeczpospolita Wielkiego Narodu – koncepcje geopolityczne Adama Doboszyńskiego Marek Budzisz – Awans Rimlandu. O nowej geografii politycznej świata w myśli rosyjskich elit oraz konsekwencjach dla relacji z Unią Europejską prof. dr hab. Piotr Tryjanowski – Zwierzęta zamkowych zakamarków. Jak zamki ukształtowały naszą przyrodę prof. dr hab. Grzegorz Kucharczyk – Niemcy – kraj rewolucji. Od reformacji do roku 1968 dr Andrzej Gliwa – Niewola brańców tatarskich z ziem południowo-wschodnich Rzeczpospolitej w XVII wieku: doświadczenie przemocy i jego konsekwencje w postaci zespołu stresu pourazowego Piotr Kalinowski – Banknotowa dyplomacja Rzeszy Prowadzący – Gabriel Maciejewski, Organizator: Wydawnictwo Klinika Języka. Zdjęcia – I.C.

4 komentarze

  1. Wiekowo nie wygląda to źle. Gratuluję inicjatywy i życzę powodzenie w przyszłości. Chociaż jak w czasie rozpoczynającej konferencję modlitwy czują się prawicowi niewierzący, a tacy też są.

  2. Nie wiem jak się czują i nie interesuje mnie to

  3. Nie ma prawicowych niewierzących.

  4. 8 grudnia była Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Więc modlitwa – jak najbardziej. Mam nadzieję, że i Msza Św. była gdzieś dostępna w pobliżu.

Dodaj komentarz

Dane widoczne w formularzu zostaną zapisane w bazie portalu wraz z adresem IP komputera oraz podpisem przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie Polityka prywatności.