Gabriel Maciejewski (Coryllus): Relacje z sojusznikami muszą być robione na twardo

Gabriel Maciejewski (Coryllus): Relacje z sojusznikami muszą być robione na twardo. Józef Orzeł rozmawiał z pisarzem i wydawcą, Gabrielem Maciejewskim (Coryllusem) o relacjach polsko-żydowskich w kontekście antypolskich wypowiedzi prominentnych polityków izraelskich i o trudnych relacjach z polskimi sojusznikami: USA, Izraelem i Niemcami.

2 komentarze

  1. Zauważam z przyjemnością, że od paru filmów strona działa znacznie szybciej. Gratulacje!

  2. Chińczycy nie są w stanie sterować światem ale biały człowiek? Ale Żydzi według nich samych nie są wcale biali. W ogóle po co tak mówić i po co podpinać się pod to żydowsko-protestanckie nazewnictwo. Przecież oni właśnie tego chcą, abyśmy sami sklasyfikowali się jako białasy.

    W Nowym Jorku najdroższy apartament kupił Żyd Michael Dell ($100mln) nie jakiś biały człowiek. Tenże pan kilka lat temu ściągnął własną korporację Dell Inc z giełdy. Nie było w historii przypadku, aby komuś udało się ściągnąć (wykupić) z giełdy tak wielką korporację, ale jemu i jego finansistom się to udało.

Dodaj komentarz

Dane widoczne w formularzu zostaną zapisane w bazie portalu wraz z adresem IP komputera oraz podpisem przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie Polityka prywatności.