Dr Szymon Modzelewski – Upadek świata starożytnego. Wykład w Akademii WNET

Dr Szymon Modzelewski, tym razem w ramach wykładów w Akademii WNET przedstawia przyczyny upadku świata starożytnego, wykład jest bogato ilustrowany interesującymi slajdami. Dr Szymon Modzelewski jest redaktorem naczelnym kwartalnika Szkoła Nawigatorów i autorem książki poświęconej kulisom i przyczynom wybuchu I wojny światowej, wydanej nakładem wydawnictwa Klinika Języka pt.: Jak nakręcić bombę: https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/… https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/… https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/…

5 komentarzy

 1. Świetny wykład. Będę słuchać ponownie w któryś wieczór, bo chyba mi z tych 2 godzin trochę umknęło.
  Gratuluję
  .

 2. Decjusz – prześladowca chrześcijan zginął, ale za pewne nie dlatego, że zawzięcie ich prześladował.

  Uprzednio Żydzi musieli wyjąć mu wtyczkę i zamiast tego zaczęli inwestować w barbarzyńskich arian.

  Tak jak po wielu latach ISIS w Syrii nie został w końcu zdziesiątkowany, bo łaska boska, boska opaczność czy, że w końcu zbuntowały się resztki chrześcijan. Domyślam się ktoś musiał uprzednio zatrzymać transfery pieniężne, bo od początku ta cała akcja nie wyglądała na jakiś tani muzułmański dżihad.

 3. Może i cesarz miał mało pieniędzy ale wkomponowali duże grobowce w fortyfikacje z prostego logicznego powodu.

 4. Tak samo jak tzw. „arabska wiosna” czyli podpalenie „mientkiego” podbrzusza Europy. Jak w 2008 roku (bodajże) francuski (bodajże) prezydent coś tam ponownie bąknął o „Europie od Lizbony do Władywostoku”,
  a dodatkowo o pomysle „Unii Śródziemnomorskiej”, no to Wallstreet i City nie mogły tego tolerować. Francuskie elity oczywiscie przyłączyły sie to „rozpierduchy”, a dlaczego, to opowiada M. Houllebecq w ksiażkach „Uległość” oraz „Mozliwość wyspy” (mam nadzieję , że ten wpis nie zostanie potrzktowany jako karygodna promocja tresci z niezaprzyjaźnionych wydawnictw).

 5. Wspaniały wykład. Dziękuję!

Dodaj komentarz

Dane widoczne w formularzu zostaną zapisane w bazie portalu wraz z adresem IP komputera oraz podpisem przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie Polityka prywatności.