Gabriel Maciejewski i prof Łukasz Święcicki – Ku życiu czy ku śmierci. Zachowania ryzykowne w CHAD

Nagranie z II konferencji Latającego Uniwersytetu Leszczynowego, która odbyła się w Baranowie Sandomierskim 9 marca 2019 roku. Rozmowa Gabriela Maciejewskiego z prof. dr hab. Łukaszem Święcickim kierownikiem II Kliniki Psychiatrycznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, o wykładzie: „Ku życiu czy ku śmierci. Zachowania ryzykowne w CHorobie Afektywnej Dwubiegunowej” Ostatnio nakładem Wydawnictwa Klinika Języka ukazała się najnowsza książka prof. Święcickiego pt.: „Buka u PSYHIATRY”

3 komentarze

  1. Witam.
    Ciekawa rozmowa, a raczej osobowość Pana profesora. Niby wszystko „na poważnie,” a jednak pod spodem spory dystans do samego siebie, no i te niezwykle energiczne ręce.
    Dziękuję i pozdrawiam

  2. To będzie chyba przykład tego jak Bóg mimo wszystko ze zła potrafi stworzyć lepsze dobro.

    Czyli Żyd Freud tworzy psychologię a jego bratanek używa jej w populistycznych celach a w końcu taki profesor robi z tego coś bardziej rozsądnego.

  3. Nie lepsze tylko większe dobro

Dodaj komentarz

Dane widoczne w formularzu zostaną zapisane w bazie portalu wraz z adresem IP komputera oraz podpisem przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie Polityka prywatności.