Coryllus u psychiatry

Zapowiedź wywiadu Gabriela Maciejewskiego z prof. dr hab. Łukaszem Święcickim poświęconego książce, której autorem jest Łukasz Święcicki a która ukazała się jakiś czas temu nakładem Wydawnictwa Klinika Języka. Rozmowa o książce stała się pretekstem do poruszenia wielu różnych tematów poświęconych głównie psychiatrii, leczenia chorób psychicznych i problemom lecznictwa psychiatrycznego. Zobacz także: Gabriel Maciejewski i prof Łukasz Święcicki – Ku życiu czy ku śmierci. Zachowania ryzykowne w ChAD – https://youtu.be/Fk4Jh7LXZxoGabriel Maciejewski i prof. Łukasz Święcicki – Depresja instrukcja obsługi. Rozmowa o książce  – https://youtu.be/SrcnQC5MffsGabriel Maciejewski i prof. Łukasz Święcicki – Choroba afektywna dwubiegunowa. Rozmowa o książkach – https://youtu.be/I4zoFqCSHxU

Jeden komentarz

  1. Następną książką Profesora będzie książka wspomnieniowa „Moje rozmowy z psychopatą i co sprawiło, że ani razu mnie nie ugryzł”.

Dodaj komentarz

Dane widoczne w formularzu zostaną zapisane w bazie portalu wraz z adresem IP komputera oraz podpisem przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie Polityka prywatności.