O rozmowach mrówki ze słoniem, czyli Korei Północnej z USA

9 komentarzy

  1. Brawo! Po raz pierwszy piłka cały czas po stronie Coryllusa, a  rozgrywka toczyła się na polu karnym JO;-)))

  2. Porównania do piłki w aktualnej sytuacji są mocno nie na miejscu 🙂

  3. A kto powiedział, że mówimy o naszych „orłach” ;-)?

  4. Wreszcie Józek się przygotował do spotkania i nie właził ze swoimi wtrętami w wypowiedź Coryllusa, w sposób  taki jak „do swojej sieni”,  poprzednio nie przygotowany próbował zaistnieć tu coś palnąć, tam coś palnąć, że niby błyskotliwy on jest. No nie jest.

    Trzeba szanować słuchacza, trzeba się przygotować do audycji.

  5. Każda najmniejsza aluzja do okrągłego skórzanego flaka, może być w tych dniach źle zrozumiana 🙂

  6. Czyje zdjęcie możemy podziwiać w 5:42 minucie?

  7. Rozmowy między Koreą Północną a USA przypominają rzeczywiście dialog mrówki ze słoniem. Stosunki między tymi krajami są niezwykle skomplikowane i najeżone napięciami, a różnice w potencjale politycznym, ekonomicznym i militarnym są ogromne. Jednak takie rozmowy, nawet jeśli wydają się nierówne, są niezwykle ważne dla utrzymania globalnej stabilności. Każdy krok w kierunku dialogu i dyplomacji, zamiast eskalacji konfliktu, to krok w dobrym kierunku. Warto również zauważyć rolę Chin w tym kontekście, jako kluczowego gracza, który może wpływać na sytuację na Półwyspie Koreańskim. Przy okazji chciałem polecić:  kod promocyjny na darmowy spiny dla polskich graczy

Dodaj komentarz

Dane widoczne w formularzu zostaną zapisane w bazie portalu wraz z adresem IP komputera oraz podpisem przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie Polityka prywatności.