Gabriel Maciejewski o książce: Pieniądz i przewrót cen w XVI i XVII wieku w Polsce

Gabriel Maciejewski prezentuje najnowszą książkę wydaną nakładem Wydawnictwa Klinika Języka z serii: Biblioteka Historii Gospodarczej Polski. Jest to książka prof. Adama Szelągowskiego pt.: Pieniądz i przewrót cen w XVI i XVII wieku w Polsce.

4 komentarze

  1. Zapewne, ale dlaczego ja mam robić wszystko? Jest jeszcze Ruch Narodowy, politycy, którzy deklarują poglądy bliskie Rybarskiemu, może niech sięgną do sakiewki i sfinansują wydanie

  2. Przed wyborami nikt nie ma do tego głowy. Romana Rybarskiego rozpatruję w kategorii naukowca i fachowca a nie polityka. Zamawiam sobie jakiś felieton o trzech autorach: Adamie Heydlu, Romanie Rybarskim i Edwardzie Taylorze. Tegoż ostatniego „Historia rozwoju ekonomiki” to też jest temat do eksploracji.

  3. Oczywiście, jedne wybory, drugie wybory…nigdy nie ma czasu, podobnie jak efektów politycznych. Wszyscy są tak zajęci, że nie mają czasu by zrobić coś sensownego. Proszę dać spokój. Nie przyjmuję poza tym zamówień na felietony

     

Dodaj komentarz

Dane widoczne w formularzu zostaną zapisane w bazie portalu wraz z adresem IP komputera oraz podpisem przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie Polityka prywatności.