Gabriel Maciejewski o żydowskiej racjonalizacji

Gabriel Maciejewski o książce Kevina MacDonald’a: Kultura krytyki, ewolucjonistyczna analiza zaangażowania Żydów w XX-wieczne ruchy intelektualne i polityczne. W tej prezentacji skupił się nad jednym z podrozdziałów poświęconym komunizmowi i tożsamości żydowskiej w Polsce.

4 komentarze

 1. „Każdy ksiądz to pedofil” a jednocześnie „każdy ksiądz ma na boku kobietę”. I wszystko gra! Dzięki racjonalizacji 😉

 2. No i dobrze. Katolicyzm nic tylko właśnie powinien konfrontować się z judaizmem jako najstarszą chrześcijańską herezją. W tych faryzejskich warunkach modelowane są najbardziej giętkie kręgosłupy moralne jakie widział świat. To jest jedno z najbardziej wykwintnych zbiorowych oszołomstw. Przy tym nawałnica islamska czy reformacyjna rozpierducha to spacer po parku, bo to przecież protoplaści tych nowych ruchów, rewolucji.

  Wielce przypuszczam odpowiedzialne jest za to obrzezanie. Ból zadany niemowlęciu podobno powoduje jakieś trwałe zmiany w mózgu a na pewno tych podzespołów związanych z ich późniejszymi obsesyjno-kompulsywnymi zachowaniami.

  W końcu starotestamentowy Jahwe nakazał im się obrzezać i chyba tylko dzięki temu z narodu zwykłych pastuchów wyrośli na zawziętą nację wśród innych narodów Bliskiego Wschodu. I tak im zostało a nawet anglikańska dynastia królewska obrzezała swoich męskich przedstawicieli zapewne licząc na podobne korzyści wzorem „Narodu Wybranego”. I teraz będziemy się z nimi spierać kto tak na prawdę jest tym Izraelem czy Katolicy czy Żydzi w Izraelu. Z całego tego sporu z Żydami akurat to mam gdzieś.

  Ale wszystko wskazuje na to, że mniej sprytni goje będą musieli dzielić przestrzeń z tymi wybrańcami.

  Jeszcze do czasów Kartaginy próbowali sami rzepkę skrobać. Ale po pokonaniu Kartaginy Żydzi przeszli na system infiltracji. Zinfiltrowali Imperium Rzymskie, później kolejne imperia aż zakończyli na ZSRR i kieszonkowym Imperium Amerykańskim w skrócie USrael.
  Ale katolicy też kiedyś rozdawali karty, ale to było kiedy papież wyznawał kult siły a nie kult przyjmowania wszelakich cierpień a przede wszystkim tych które w danym momencie dyktują im ich wrogowie.
  Ale tak jak tłumaczyłem w poprzednim odcinku.
  Różnej maści sodomici są rezultatem upowszechnionego feminizmu, gdzie kobiece współczucie usprawiedliwi wszystko.

  A nieustanne atakowanie księży i hierarchów to tylko rezultat ogólnego uwiądu męskiej części społeczeństwa. Męski stan jest zatomizowany do stopnia bezwładności.

  I uważam, że zdrowe i przykładne katolickie rodziny wcale nie będą tego problemu rozwiązaniem. Rodzina niesie za sobą wiele obowiązków, ale jest też gniazdem które rozpieszcza i usypia czujność.

  W takim kiepskim układzie nie ma nic lepszego jak właśnie być złym katolikiem, ale też takim który potrafi zawiązać uwagę wroga a nie jedynie go zeźlić do tego stopnia, że ma ochotę zagryźć tego beczącego ale jednocześnie słabego barana.

  Wróg tak rozkminił system, że sami mężczyźni uwierzyli w feminizm i za żadne grzechy nie mogą sięgnąć po kult siły, bo to już jest odpowiednio zdefiniowane tzn. faszyzm, czyli taki niesławny przykład mężczyzn, którzy wyznają autorytaryzm łatwo przeradzający się w totalitaryzm.

  Nie ma to jak pozwolić Katolikowi uwierzyć, że jest owcą, ale przecież z drugiej strony wilk nie jest winny, że ma ostre zęby?

 3. W chrześcijaństwie w ogóle brak jest męskiej inicjacji jest jedynie kult tatusia. Żydzi i Muzułmanie pod tym względem mają znaczną przewagę i oswobodzone kobiety niczego tutaj nie nadrobią i w tych demokratycznych warunkach jedynie pogorszą sytuację.
  Braun coś tam kombinuje i organizuje jakieś surwiwale dla ojców z synami. Ale czy istnieje tylko relacja na linii ojciec-syn albo tatuś-tatuś? Potrzeba mężczyzn do rozpierduchy a nie jedynie obrony rodzin. W Syrii widać jak im, tym chrześcijanom wychodzi obrona rodzin, tylko głowy lecą.

 4. Minęły 4 dni i już zniknęła. W online’nie też nie ma. Czekam aż znajdą się zagubione tomy 🙂

Dodaj komentarz

Dane widoczne w formularzu zostaną zapisane w bazie portalu wraz z adresem IP komputera oraz podpisem przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie Polityka prywatności.