Gabriel Maciejewski – Podlasie polską Wandeą?

Gabriel Maciejewski prezentuje książkę „Ludobójstwo francusko-francuskie. Wandea – Departament Zemsty”, której autorem jest Reynald Secher. Ze swoistym wdziękiem, Gabrielowi Maciejewskiemu nie obcym, nawiązuje do aktualnych wydarzeń w Polsce.

4 komentarze

  1. Ciekawe jakie to mile mial autor na mysli.A ogolnie typowy schemat rewolucji .

  2. à propos bandytów – Banditen Straße to się kiedyś mówiło w Olsztynie na ulicę Partyzantów. Te obok Dąbrowszczaków …

  3. tak sobie mysle oWOT na podlasiu i o tym, ze mialyby one przyjac na klate pierwszy impet agresorow. czyz to nie prfidny scenariusz na pozbycie sie mlodych wyszkolonych patriotow? jak w wandei. ochotnicy z wotu maja inne zrodla utrzymania, natomiast sluzby mundurowe zawodowe sa na rzadowym garnuszku, wiec co by sie dzialo – nie podskocza. pomeliminacji wotu – droga do polin i 447 stanie otworem. a poleglym zbuduje sie pomniki, moze nawet muzeum. a winni i tak beda kacapy.

  4. ewentualnie wschod polski ma byc dla kacapa za przystapienie do antychinskiej koalicji. wowczas oczyszczenie terenu z polskich patriotow byloby wskazane. przemawiac za tym mogloby wylaczenie wotu spod komendy sztabu generalnego sz rp.

Dodaj komentarz

Dane widoczne w formularzu zostaną zapisane w bazie portalu wraz z adresem IP komputera oraz podpisem przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie Polityka prywatności.