Gabriel Maciejewski – Kościół i kształcenie liderów wg 15 zasad przywództwa papieża Franciszka

Komentarz Gabriela Maciejewskiego inspirowany planowanym na 19 października 2019 r. w Szczawinicy szkoleniem z cyklu: Masterclass Leadership with the Pope, pod patronatem abpa Rysia. „W dżungli życia znajdź swojego lidera-przewodnika! 18 października 2019 (piątek) w Szczawnicy, a następnie w Rzymie. Masterclass Leadership with the Pope to program dla młodych liderów (20-29 lat) z szansą złapania osobistej relacji „mentorskiej” z najlepszymi liderami! 18 października (piątek) odbędzie się całodzienne wydarzenie w Szczawnicy z udziałem 350 młodych liderów, podczas którego osobowości: abp. Grzegorz Ryś, Krzysztof Zanussi, Janusz Gajos,  Jerzy Trela,Jerzy Buzek, Beata Pawlikowska,  Naval (jednostka Grom), Dorota Wellman, Marcin Kilanowski (Harvard), Tomasz Trafny (Watykan), Kamil Pawelski (Ekskluzywny Menel), prof. Zbigniew Izdebski (seksuolog), Szymon Hołowania, Bartosz Ostapczuk,  opowiedzą o własnych kryteriach wzrostu prowadzących do  sensownego i szczęśliwego życia. 18 października 2019 BLOK I 10:0011:40 Rozmowy z diabłem, czyli kwestia dobra i zła powraca w wykonaniu Jerzego Treli Ekonomia Franciszka. Kościół – wspólnota czy mafia? -abp Grzegorz Ryś 15 zasad przywództwa papieża Franciszka i 1 zasada Szymona Hołowni – Szymon Hołownia Jak w stresie zachować orientację? – Bartek Ostałowski – Jedyny na świecie profesjonalny drifter, który samochód prowadzi stopami Przerwa BLOK II 12:0013:30 Jak zostać politykiem nie będąc socjopatą? – prof. Jerzy Buzek Droga na Harvard prostsza niż myślisz. – dr hab Marcin Kilanowski LL.M. (Harvard) Jak być szczęśliwym liderem? – Beata Pawlikowska Jakim liderem jest papież Franciszek? – ks. Tomasz Trafny (Watykan, Papieska Rada ds. Kultury) Przerwa Obiad i praca w grupach z liderami biznesu, Praca w zespołach 10 – osobowych – „Złap relację”. Młodzi liderzy mają szansę wygrać relację z dojrzałymi liderami i VIP BLOK III 15:3016:45 Wszyscy mamy wpływ choć nie wszyscy powinni. – Janusz Gajos w rozmowie z Dorotą Wellman Za jakie wartości warto umrzeć? – Krzysztof Zanussi Dlaczego wybitnie ambitne rzeczy, są przeważnie nieracjonalne. – Jarosław Królewski – Synerise Przerwa BLOK IV 17:1518:30 Czego firmy mogą nauczyć się od jednostki specjalnej GROM? – NAVAL (GROM) Nie bój się! – Kamil Pawelski (Ekskluzywny Menel) „Młodzi chcą być wierni, a nie są, Starzy chcą być niewierni, a nie mogą” – Prawda o seksie liderów. – prof. Zbigniew Izdebski Ogłoszenie wyników konkursu „Złap relację”, wręczenie nagród Pożegnanie i wyjazd młodych liderów Źródło: https://popeleadership.org/event/szcz… https://nowaewangelizacja.org/zaprosz… http://gabriel-maciejewski.szkolanawi…

5 komentarzy

 1. Na naszym podwórku wygląda to niestety jak „taktyczny” sojusz Kościoła z Gazownią. A jeśli sprawa jest globalna to budżet wychodzi raczej od strony światowej międzynarodówki.

 2. w czasach Garibaldiego, watykanskie instytucje finansowe zostaly gwaltem wcielone do Grupy Rotszylda, wiec co maja robic? Aby moc realizowac, a wiec i finansowac, ziemska misje Kosciola, musza negocjowac z bekartami Lucyfera … Nie zazdroszcze papiezowi Franciszkowi …

 3. przepraszam za porownanie, ale jest ono, moim zdaniem, o tyle adekwatne, ze dotyczy wykorzystania strony przeciwnej do swoich celow. ale do rzeczy. latem 1939 roku, w okolicach Skoczowa, Andrychowa i Wadowic odbyly sie szkolenia syjonistycznych terrorystow, tuz przed ich wyjazdem do Palestyny. Instruktorzy byli pierwszoligowi: KOP, Grenzschutz oraz SS. Zpunktu widzenia syjonistow, wykorzystano nie-naszych do szkolenia naszych. Moze tu jest podobnie? Tzn. wynajeyto zawodowcow, nie przejmujac sie ich pogladami, co na SN nie powinno bulwersowac, tak jak jakis Helmut uczacy Zyda walki wrecz …

 4. Соси хуй и не психуй ,габуша

  Привет Габуша! Ну что там,ты ещё дрочишь на развал России? Аналитик из тебя гавно,что мы и увидели по твоему гнусному пасквилю с вычурными названием насчёт Реконкисты. Если ты не заметил,то украинцы в большинстве своём послали Варфоломея нахуй,как и церковь созданную ублюдком Порошенко.. А это означает,что и ты можешь туда сходить,глупый и жалкий пшекуля

 5. @Piotr Kozaczewski

  też mi się tak wydaje, ja nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, Watykan to takie ekskluzywne więzienie dla papieża. Coś papież będzie podskakiwał to Bank Włoski zablokuje transakcje elektroniczne wychodzące z Watykanu, Stolica Apostolska stanie w miejscu i jak papież nadal będzie się opierał to sami jego asystenci otrują albo utopią go w wannie. Takie akcje z niedziałającymi terminalami i bankomatami przećwiczyli za Benedykta.

  katolicy już powinni przywyknąć do tego, że organizacja, do której zapisali się, biorą w niej udział ma skorumpowaną głowę. Watykan Watykanem, ale korupcja dopada również polskich hierarchów a cool, siema ziomek biskup Rysiu jest tego przykładem.

  Kościół trzeba wrzucić na giełdę, wtedy technologia i rzeczywiste mierzalne parametry wyprostują tą organizację, nie będzie w niej miejsca dla opieszalców, partaczy i handlarzy intelektualną taniochą, którą już od dziesięcioleci hierarchowie kitują emocjonalną szpachlą.

  I niech Gospodarz nie łudzi się, że w przeciwnym razie wybraliby jego.

  To co tutaj widzimy to jest jakiś tani lifting Kościoła. Znaczy kosztował będzie pewnie sporo, ale intelektualnie nie wychyli się na prawą stronę krzywej dzwonowej inteligencji ludzkiej, bo katolicyzm ma pozostać dla głupców a judaizm dla mędrców, którzy już zjeżdżają tutaj prosto z Syjonu.

Dodaj komentarz

Dane widoczne w formularzu zostaną zapisane w bazie portalu wraz z adresem IP komputera oraz podpisem przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie Polityka prywatności.