Gabriel Maciejewski (Coryllus) – kwartalnik Szkoła Nawigatorów

Gabriel Maciejewski (Coryllus) prezentuje kwartalnik Szkoła Nawigatorów, wydawany przez wydawnictwo Klinika Języka, którego autorami są blogerzy i komentatorzy portalu szkolanawigatorów.pl i coryllus.pl
Kwartalnik ukazuje się od 2013 roku.
„(…) Pomysł, by stworzyć ten periodyk, przyszedł mi do głowy latem (2013 r.), kiedy zorientowałem się, że blogosfera nie daje szansy niezależnym autorom, którzy mieliby ambicje wykraczające poza standardowe narzekanie na bieżącą politykę lub rozsnuwanie spiskowych pajęczyn nie konfrontowanych z rzeczywistością.
Pomyślałem więc o periodyku, w którym autorzy tacy – z założenia niemający nic wspólnego z autorami określanymi, nie wiadomo dlaczego, słowami „dziennikarze” lub „publicyści” – mogliby drukować swoje teksty.
(…) zaczynamy więc od kwartalnika, pisma autorów wolnych i samodzielnych, pod tytułem SZKOŁA NAWIGATORÓW.(…)”.
Gabriel Maciejewski (ze wstępu do numeru 1 – grudzień 2013 r.)

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Dane widoczne w formularzu zostaną zapisane w bazie portalu wraz z adresem IP komputera oraz podpisem przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie Polityka prywatności.