Prof. Andrzej Nowak – Niepodległa! – wieczór autorski

Wieczór autorski Prof. Andrzeja Nowaka poświęcony jego najnowszej książce: Niepodległa ! „1864-1924. Jak Polacy odzyskali Ojczyznę”. Wieczór miał miejsce 16 kwietnia 2018 r. w Klubie Ronina.

3 komentarze

 1. Lubiłam słuchać prof. Nowaka. Teraz już nie mogę, myślę ze wyczerpał się jakiś limit na przedstawiane przez niego treści.
  Ale….to pokrzepienie jakie jest proponowane w prelekcji. ..może ma wdziecznychch odbiorców?
  Umysły ludzi są od kilku pokoleń profilowane w taki sposób, ze może to jest po prostu kierowane do innego niż ja odbiorcy?
  .

 2. To jest kierowane do kolejnego pokolenia, które ma stać w szyku zwartym, kiedy będą po nim przejeżdżały najpierw niemieckie a kilka lat później rosyjskie czołgi, a pod ciężarem kiszki i czaszki strzelały będą jak petardy.

  Bracia Kaczyńscy – strażnicy niepodległości – co on zapomniał, że Leszek podpisał Traktat Lizboński?

  A tak bajdurzy ten profesorek.

  Kto w ogóle zdecydował, aby go tutaj wrzucić? Strata czasu na jakieś wątłe resentymenty.

 3. Kulikow każe oddzielić przywództwo Solidarności od mas, ambasador USA i jego zapałki w wyliczaniu głosów co do wyboru Jaruzela na prezydenta, ciągła eliminacja Polonii z działań na rzecz Ojczyzny, milion skarg rocznie na sądownictwo , pięć osób z jednej rodziny w obsadzie księgowości w PISF, no i to przecież  nie koniec,  bo i dużo przed nami  i kolejno veto pana prezydenta,  no i jeszcze trochę …… ile wytrzymamy ?

Dodaj komentarz

Dane widoczne w formularzu zostaną zapisane w bazie portalu wraz z adresem IP komputera oraz podpisem przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie Polityka prywatności.