Rozmowa WPolsce. Józef Orzeł i coryllus. O relacjach Polska-Izrael-USA

Ponieważ nagranie już zostało przez kilka osób obejrzane i padają pytania – po co to wszystko – odpowiadam. Po to, żebym był bardziej rozpoznawalny. Uwagi do Józefa proszę kierować do niego, a nie do mnie. Ja nie dysponuję budżetem na film o rodzinie Ulmów, nie będę przy nim pracował i nie będę go promował. W telewizji WPolsce występuję po to, by promować siebie. Ci którzy martwią się, że za dużo już mnie w tym internecie, niech się pocieszą, zostaliśmy przesunięci na godzinę 13:07, a być może wkrótce przesuną nas na godzinę 4:30 rano, albo znikną w ogóle i problem się rozwiąże sam. Będzie wreszcie spokój. O to chodzi, prawda?

9 komentarzy

 1. Bardzo dobrze. Należy brać wszystko co jest na stole i ani trochę mniej.
  .

 2. Ten wątek żyd antysemita nie jest głupi. Z tym ze może znaczyć różne rzeczy.
  Mogą się tak przezywać kłócąc o coś.
  .

 3. W końcówce są jakieś cięcia, urwane zdania. Czy to kwestie techniczne, czy może „niewłaściwe” treści? Jakie?

   

 4. Pokazałem okładkę książki o żydach i chyba to wycięli

 5. Może chodzi o to z tym nadmiarem występów w sieci że jest pan mało przewidywalny… przez co przypadkiem jak to się mówi „przy glupotach” i ze wzgledu na mnogosc prob, ustrzeli pan coś takiego że popularność zacznie rosnąć a co za tym czasami idzie znaczenie w eterze.

 6. Jak zawsze…

  … sluchanie Pana opinii to naprawde – dla mnie – niesamowita przyjemnosc.

  OK, panu Jozefowi dam juz spokoj – chociaz, nie ukrywam, ze jego  glENdy znosze coraz gorzej… ale „katuje sie” tak  TYLKO aby wysluchac Pana… dzisiaj pan Jozef  mendzil wyjatkowo… a poziom  niewiedzy Pana Jozefa jest  zwyczajnie zenujacy…

  … a film o Ulmach zrobiony – czy tez nie – przez tych „naszych” zlodziejskich patriotUF  absolutnie mnie nie interesuje.

  A propos wpisu Pink Panther’y… sprawa z nagroda  dla Pani Kurek absolutnie  SKANDALICZNA… ale KULISY jej „nieprzyznania” to  juz taka  HUCPA… DNO  i 6  METROW  MULU, ze szkoda gadac… ta cala „dyplomacja” tych  MATOLOW  Junczyk-Ziomeckich,  Tyrmandow z ta cala oszustka Mirecka  to normalnie rENce opadaja  !!!… zeby taka  CHOLOTA  decydowala o tak waznych sprawach… normalnie w glowie sie nie miesci  !!!

 7. To wycięcie na końcu to jest oczywista prowokacja. Zbyt niechlujnie zrobione, żeby każdy widział.

 8. Hahaha

  Sprytni dziennikarze to są kelnerzy, którzy przypadkiem noszą przy sobie zestawy podsłuchowe, czyli jakaś komórka służb specjalnych.

  Tak jak ktoś już powiedział. Żydzi niemieccy wyjechali do USA przed wojną, rosyjscy po wojnie. Wymordowali w większości polskich żydów i to są ci Żydzi, o których mówi pani Kurek, a dostaje nożem od Żydów, którzy nie darzą jej sentymentem.

  Więc według żydowskiego dziejowego traktowania historii żyjący Żydzi ustalają fakty a nie ci martwi a tym bardziej jakaś gojka bez względu na dokumentację jaką nosi w teczce.

  Przygoda z Żydami to w większej perspektywie zawsze będzie przypowieść syna wiecznie marnotrawnego. A Polacy-katolicy w roli ojca wiecznie wyrozumiałego.

 9. Chyba znielubiłam tzw Orła. Czemu on przeszkadza? On siebie promuje,  nie audycję?

Dodaj komentarz

Dane widoczne w formularzu zostaną zapisane w bazie portalu wraz z adresem IP komputera oraz podpisem przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie Polityka prywatności.