Julek i Ogórek w PGR. Juliusz Wnorowski (Kamiuszek) i dr Magdalena Ogórek o książce: Lista Wächtera ..

Kolejne spotkanie w Prawym Górnym Rogu (prawygornyrog.pl) nagrane w warszawskiej księgarni Foto-Mag. Tym razem gościem jest Magdalena Ogórek – polski historyk, doktor nauk humanistycznych, aktorka i prezenterka telewizyjna oraz kandydatka na prezydenta RP w 2015, autorka takich książek jak: Polscy templariusze. Mity i rzeczywistość, Beginki i waldensi na Śląsku i Morawach do końca XIV wieku (praca doktorska) oraz najnowszej: Lista Wächtera – generał SS, który ograbił Kraków. Z Magdaleną Ogórek rozmawia Juliusz Wnorowski bloger portalu Prawy Górny Róg (prawygornyróg.pl) znany jako Kamiuszek.

10 komentarzy

 1. Ta rozmowa i książka znakomicie komponuje się z poprzednią. O najazdach tatarskich.
  Jesteśmy zasobną spiżarnią z otwartymi szeroko wrotami.
  .

 2. Niektórzy mogliby się z tego materiału poduczyć, na czym polega rozmowa z zaproszonym do programu gościem.

  Gratuluję redaktorowi Juliuszowi i pani doktor.

 3. No coz..

  … mnie ten wywiad i rozmowa z Ogorkowa na kolana nie powalil  !!!

  À le… jesli Ogorkowa nadal jest tak bardzo wzmoRZona do „walki”  to niech to robi za swoje pieniadze… albo zalozy jakas fundacje  – bo ja wiem, np. z ta dziunia Miriam z pudelka albo z Weglarczykiem albo z innymi im podobnym – nie ma to wiekszego znaczenia dla mnie… Ogorkowa jest – dla mnie – poza jakakolwiek wiarygodnoscia…

  … ale ciesze sie, ze moglam zobaczyc Pana Kamiuszka… i byc moze posluchac go w innych wywiadach ze znacznie ciekawszymi rozmowcami… w kazdym badz razie taka mam nadzieje.

 4. Bez litosci i bez wyjatku, systemowo i metodycznie trzeba targac auta z niemiec przez nastepne 500 lat.

 5. Ma się rozumieć – gratisowo targać?

 6. Ale lala 🙂

 7. A za czyje pieniądze ona robi to, co robi? Co za infantylizm.

 8. Wysłuchałem dr Ogórek z zainteresowaniem i prawdziwą przyjemnością. Ma kobieta wiedzę, aż miło posłuchać.

Dodaj komentarz

Dane widoczne w formularzu zostaną zapisane w bazie portalu wraz z adresem IP komputera oraz podpisem przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie Polityka prywatności.