Tomasz Ciołkowski – Sfałszowana biografia Józefa Piłsudskiego

Tomasz Ciołkowski na konferencji historycznej: Piłsudski i sanacja – mity a prawda historyczna. Organizatorzy Konferencji: Stowarzyszenie im. Bpa Kajetana Sołtyka oraz Centrum Edukacyjne Powiśle w Warszawie.

5 komentarzy

  1. Bardzo dobre wystąpienie- trochę inaczej jednak rozłożyłbym akcenty, bo ten cały okultyzm czy masoneria to jest jednak przykrywka dużo bardziej przyziemnych spraw (np. taki Alistair Crowley to zapoznany agent wywiadu).

    Wracając do przewrotu majowego i jego finansowania przez UK (August Zaleski) oraz zaciągniętych wtedy czy też  wcześniej koncesji to zwróciłbym uwagę na postać wiceadmirała Jerzego Świrskiego i zwiększenie wyporności budowanych przed wojną okrętów podwodnych (Bałtyk jest jednak płytki co by kto nie mówił) i budowy osłony w postaci nowoczesnych kontrtorpedowców, ich rzeczywistego przeznaczenia już w fazie budowy i późniejszego wykorzystania zupełnie nie do obrony Polski. Wychodzi na to, że koncesje nie dotyczyły wyłącznie spraw gospodarczych.

  2. Eugeniusz Kopciński

    Jestem zainteresowany książką Pana Tomasza Ciołkowskiego jako wydawca

  3. Czyli Polacy dają się nabijać w butelkę lepiej niż Rosjanie. W XX wieku anglo-saska(germańska) masoneria postawiła na czele II RP Piłsudskiego – swojego słupa jak wieki wcześniej Anglicy postawili słupa w postaci Iwana Groźnego.

  4. Kornelisz co za bzdury z Iwanem Groznym. Anglicy otruli Iwana Groznego i jego zone.

Dodaj komentarz

Dane widoczne w formularzu zostaną zapisane w bazie portalu wraz z adresem IP komputera oraz podpisem przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie Polityka prywatności.