Rozmowa z Józefem o deklaracji premierów Polski i Izraela

Tak sobie dziś gadaliśmy z Józkiem o zmianie ustawy o IPN

11 komentarzy

 1. Czy GM ma mikrofon podłączony?

 2. Moja znajoma w 1991 roku pojechała do Kanady, tam się dowiedziała, że nas oskarżają o najgorsze skłonności  względem Judejczyków podczas II wś. Więc było jasne dla wszystkich jakie zamiary mają Eskimosi. Każdy rząd nas okłamywał i nie widać poprawy. Ale u nas w lasach świętokrzyskich damy sobie radę.

 3. Geologu – dodałeś mi sił , też liczę na waleczność chłopaków  z Wykusu.

  Kiedy ja byłam w Kanadzie, to był początek czerwca i dano mi do czytania gazetę z artykułem tej treści że Ukraińcy zdobyli ten klasztor na Monte Cassino, no i gdyby nie oni to …. wiadomo że II W Ś chyba jeszcze by trwała.

 4. To fakt…

  … ale ten ZONT  Morawieckiego  klamie wyjatkowo i  bezczelnie…  jak bura suka  !!!… i  99%  sprzedajnych, merdialnych  presstytutek  temu przyklaskuje w nadziei  ocalenia  dla  siebie  panstwowego  koryta.

 5. Szkoda, ze Pan Jozef nie dal Panu  dzis pogadac…

  … bo temat byl baaardzo  wazny.

 6. W nawiązaniu do wypowiedzi p. Józefa o podziękowaniach prezydenta Niemiec za uratowanie narodu niemieckiego przed nazistowskim okupantem. Wiem kim są NAZIŚCI. To „plemię” żyjące na Księżycu i knujace jak opanować caały Świat! Patrz film „Iron Sky”…

 7. Partnerstwo polsko-żydowskie kontra Niemcy było i jest wirtualne. A dlatego, że partnerstwo polsko-żydowskie kontra bolszewicy tym bardziej nie miało racji bytu. W 1939 zanim Niemcy dotarli pod Warszawę Żydzi już ugadali się z nowym najeźdźcom.

  Żydzi zachowywali się i nadal zachowują się jak święte krowy. A świętej krowy nie można tykać bez względu na to gdzie wejdzie.

  Kolejna sprawa.

  A po Żydom partnerstwo, skoro oni kontrolują zygmuntowski dwór, który jest na ich utrzymaniu?

  Gospodarz próbuje faworyzować Żydów, kiedy oni tego nie potrzebują, a lista wypędzeń jest długa.

  To skoro w około 100 miastach nikt nie znalazł na nich sposobu to znajdzie go Gospodarz?

  Przyjdą Wizygoci i zobaczymy wtedy kto będzie w czarnej dupie.

  Tylko zastanawiać się czy moje pokolenie czy następne będzie pokoleniem męczenników.

 8. Motto TelewizjaWPolsce.pl: „Pilnujemy Polski”

  Ciekawe kto.

 9. Szkoda ,ze kazdy z Panow wchodzil sobie slowo w slowo.

  JEZELI CHODZI O PRZEKAZ TO BEZNADZIEJNY W MOJEJ OPINI Z POWYZSZEGO POWODU.

   

 10. Moje siedmioletnie dziecko podglądając materiał, powiedziało” dlaczego on ma głośniejszy głos, a ten drugi cichszy”.

Dodaj komentarz

Dane widoczne w formularzu zostaną zapisane w bazie portalu wraz z adresem IP komputera oraz podpisem przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie Polityka prywatności.