Klub Ronina: Czy PiS przegrał wybory samorządowe?

Józef Orzeł porozmawia z Gabrielem Maciejewskim, pisarzem i wydawcą.

6 komentarzy

  1. Witam.

    Jest. byłoby, kilka wątków rozmowy do skomentowania ale jeden jest istotny i nad wyraz aktualny. Wygrana pani Zdanowskiej w Łodzi. Pan Józef bardzo ciekawie to podsumował: nie jest to złośliwość bo ludzie nie są z gruntu złośliwi ale jest to przekora. Nie zmienia to faktu, że Łódź w tej chwili jest najciekawszym miejscem na ziemi jeśli chodzi o wynik wyborów samorządowych. Z 70% poparciem społecznym wygrała kandydatka, która nie powinna zostać nawet kandydatem na prezydenta tego miasta. Co PiS z tym zrobi, oto jest pytanie. Od odpowiedzi na to pytanie będzie, moim zdaniem, zależało jak poważna jest to partia. Mamy oto bowiem w owych internetach, czyli na Twitterze poparcie pana Marcina Gortata, łodzianina i znanego w USA i na świecie koszykarza dla pani Zdanowskiej. Marcin Gortat był jednym z niewielu zaproszonych przez ambasadę brytyjską na przyjęcie w ogrodach podczas wizyty pary książęcej Kate  i Williama w 2017. I oto mamy ową szczęsną Łódź z wynikiem 70% dla osoby skazanej i… co dalej z tym będzie? Oto jest pytanie i zagadka najbliższych dni. Od odpowiedzi na to pytanie, moim zdaniem, będzie zależało na ile poważny, w ogóle, jest PiS.

    Dziękuję za rozmowę i pozdrawiam

  2. To była rozmowa o ty czego PiS na pewno nie zmieni a powinien natychmiast.

  3. Tak to fakt ze pan Maciejewski zyskuje sobie coraz szersze grono sluchaczy popierajacych jego poglady i charyzme…. a co do parti rzadzacej,to podobno ona kontroluje TV i twardo broni Polski przed roznymi tredami  …to prosze zobaczyc jakie seriale sa emitowane  w tej TV .

  4. Powinni pokazać tego Gortata na tle tych łódzkich śmietników

Dodaj komentarz

Dane widoczne w formularzu zostaną zapisane w bazie portalu wraz z adresem IP komputera oraz podpisem przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie Polityka prywatności.