Gabriel Maciejewski – O Narutowiczu, Adamowiczu, nienawiści i degradacji polityków

Pogadanka o postawach wobec momentów kryzysowych

11 komentarzy

 1. takie zachowanie opozycji jeszcze kogoś dziwi??

 2. Wydaje się ze Kościół zareagował właściwie, w swoim zakresie kompetencji. Ma głębokie doświadczenie.
  Pytanie o procedury naszego państwa
  .

 3. Bp Głódź też każąc nam bić się w piersi?

 4. Pieknie Panu dziekuje…

  … za te  cenne 13 minut  porzadkujace sytuacje… dzis tak z perspektywy czasu to moze nawet i dobrze, ze pan Orzel tak belkotal w poniedzialek… moze dzisiaj sobie Pana posluchal i cos mu w tej starej lepetynie zaswitalo… bo to co przebaknal w poniedzialkowym odcinku to byla jego degradacja   !!!

  Zobaczymy Panie Gabrielu jak zachowaja sie media publiczne, na ktore wiekszosc narodu placi abonament… czy dalej beda tak zenujaco i haniebnie „bezradne”…

  … to absolutnie jest „smolenski taniec” na trumnie Adamowicza… ze tez ci „wielcy i wazni ludzie”  nie zdaja sobie sprawy, ze sa  JUZ  ABSOLUTNIE  UNIEWAZNIENI  !!!…  tak samo jak  Macron we Francji  !!!

  Czekam na kolejna pogadanke  !!!

 5. @Paris: Przepraszam, że zapytam, bez cienia złośliwości, co to znaczy że „SĄ UNIEWAŻNIENI” ? Czy ktoś lub coś odebrało lub odbierze im wpływ na Polske i Polaków? Pozwolę sobie nie podzielać Pani optymizmu.

 6. Obawiam się, żę nawet jeśli „ziejący chęcią zemsty” stracą jako ludzie w oczach „środowisk poważnych”, to może to niczego nie zmienić, tzn. nadal będą uważani za odpowiednich kandydatów do zarządzania tzw. „mniej wartościową ludnościa tubylczą”. I doprawdy, nie widzę nikogo, kto lepiej nadawałby sie do reprezentowania i realizowanie neo-/post-kolonialnych interesów tzw. „środowisk poważnych”. Przepraszam za porównanie, ale czy lagrowy kapo albo policjant z getta tracił w oczach esesmannów za znęcanie się nad jakimiś nieszczęśnikami? Nie przeceniajmy człowieczeństwa przedstawicieli „środowisk poważnych”.

 7. Drogi Coryllusie, na rozbrojenie tej miny jest, jak mi się wydaje, jeden prosty sposób – należy przyspawać do mordu na św pamięci prezydencie Adamowiczu serduszko WOŚP. To musi być zrobione z pozycji bliskich „dobrej zmianie” – zero tolerancji dla łamiących prawo i powielane i mielone na wszystkie sposoby. Cóż stoi na przeszkodzie aby na najbliższej konferencji prokuratury zapytać głośno: jak to jest, że po tragicznej śmierci nastolatek w escape roomie, następnego dnia, organizator dostał sankcję prokuratorską a tu chodzi na wolności przez nikogo nie wzywany i pajacuje? Czy dla prokuratury sa równi i równiejsi itp, itd….. Zapewniam, że przyspawanie do tej tragicznej śmierci WOŚPu spowoduje, że, szybciej niż się tego spodziewamy, zaczną wzreszczeć: „ciszej nad tą trumną”!

 8. To znaczy, prosze Pana…

  … ze to sa ludzkie  SZMATY… i ze kiedys ten wplyw bedzie im odebrany – to tylko kwestia czasu… no i na mnie, personalnie, nie maja wplywu.

 9. Juras juz zostal do tej smierci przyspawany – na wieki wiekow, amen… i nic tego faktu nie zmieni,  bedzie z ta plama, hanba, wyrzustem sumienia zyl do smierci…

  … nigdy tego nie zapomni ani on, ani jego rodzina, ani jego najblizsi… on juz jest i pozostanie winnym tego „eventu” dla wielu Polakow i pozostanie  NA ZAWSZE  winnym…  samo „dobro” jeszcze przed nim i jego bliskimi  !!!

 10. Droga, Pani, oby pani miała rację, ja, jednakowoż, uważam że NIC się nie zmieni. Pan Owsiak pewnie „otrząśnie” się z „tego wszystkiego”, WOŚP będzie grała, czy pod Pana Owsiakowym przewodem , czy też nie – ale będzie grała,
  „ziejącym chęcią zemsty” nie zostanie odebrane NIC – z szacunkiem włącznie. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Dane widoczne w formularzu zostaną zapisane w bazie portalu wraz z adresem IP komputera oraz podpisem przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie Polityka prywatności.