Gabriel Maciejewski o książce – Żydzi i Imperia

Krótka pogadanka Gabriela Maciejewskiego o wznowionej książce z serii: „Małe Książki o Wielkich Sprawach” zatytułowanej „Żydzi i Imperia”. Wydana nakładem Wydawnictwa Klinika Języka w I połowie 2018 r. rozeszła się w czasie niespełna 2 miesięcy.

2 komentarze

  1. I te książki tłumaczcie też na angielski i hiszpański i na Amazon

  2. Czytałem i mam poważny niedosyt  . Ostatnie  dwa rozdziały pozostają tajemnicze  od początku do samego końca  . Właściwie w książce  końca  nie widać .

    Po prawdzie wszystkie  książki tego autora  to nowa kopalnia  dla talentów literatury i sztuki w ogóle  . Z wizją uzdrowienia  przez samo poznanie  owych historii .

    Właściwie  pozostaje  z pytaniem czy kontynent  południowoamerykański powiedział ostatnie słowa  w momencie zapanowania petrodolara ,kiedy jej gospodarki zostały wydrenowane  z  pieniądza ? Z pewnością nie .Jeszcze się na tym kontynencie zadzieje i my zwykli śmiertelnicy zostaniemy tym zaszokowani .

    Oczywiście nie dowiemy się prawdy od razu  a tylko  poznamy fasadową sfałszowaną wizję ,którą trudno będzie  odkłamać ,jak  próbuje to uczynić  Gabriel Maciejewski  w tej książce .

    Jest tu wiele wątków  i wyraźny kod myślenia  jaki prezentuje autor książki .

Dodaj komentarz

Dane widoczne w formularzu zostaną zapisane w bazie portalu wraz z adresem IP komputera oraz podpisem przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie Polityka prywatności.