Dr Szymon Modzelewski – Czy Rosja była pierwszą angielską kolonią?

Panel dyskusyjny: „Czy Rosja była pierwszą angielską kolonią”, który odbył się 24 maja 2019 r. w Stężycy, pow. Rycki, woj. lubelskie. W panelu udział wzięli: dr Szymon Modzelewski (Stalagmit), Krystyna Murat (Pink Panther) i Gabriel Maciejewski (Coryllus). Panel poświęcony był głównie tematyce, której był poświęcony nr 22 kwartalnika Szkoła Nawigatorów – „Opricznina”, ros.: Oпричнина.

3 komentarze

 1. Czy to znaczy, że Anglicy i Amerykanie załatwili Cesarstwo Rosyjskie żydowskimi łapami, czy raczej sami Żydzi pod amerykańsko-angielską przykrywką?

 2. Zaczęło się niewinnie niby od Imperium Brytyjskiego i Rzeczy Niemieckiej a następnie przeniosło się za ocean.

  W rezultacie wielu wojen wyłoniły się dwa imperia: Imperium Amerykańskie i Związek Radziecki.

  Oba zainicjowane i przeprowadzone przez Żydów.

  Z jednej strony bankowych żydowskich oligarchów (rodziny Rotszyld i Warburg) z drugiej strony żydowskich komunistów wyhodowanych przez tych pierwszych.

  Z punktu widzenia sieci bankowej utworzonej przez Rotszylda i Warbuga sfinalizowanej utworzeniem Rezerwy Federalnej Unia Europejska jest częścią Imperium Amerykańskiego a nie imperium konkurencyjnym. Konkurencyjnym może dla Jankesów, ale na pewno nie dla Żydów.

  Nadzieja tylko w Chińczykach, bo z katolików już raczej nie będzie bankierów (na pewno nie w najbliższych 50-100 latach). Całkowita defensywa KK w kluczowych dziedzinach tym bardziej uświadamia nie-żydowskich wrogów Kościoła, że chrześcijaństwo to przestarzały żydowski eksperyment przeprowadzony swego czasu na rozmiękczenie greckich i rzymskich wpływów w basenie Morza Śródziemnego a jak to się udało to islam na rozmiękczenie wpływów chrześcijańskich w tym samym rejonie świata.
  Tak jak dzieci mają sentyment do swoich rodziców, tak chrześcijaństwo i islam pomimo, że zantagonizowane to dzierżą sentyment do swoich twórców Żydów i ten sentyment okazuje się przydatny do dnia dzisiejszego.

 3. Warto wysłuchać wykładu Pana Stalagmita!

  Dzięki wielkie!

Dodaj komentarz

Dane widoczne w formularzu zostaną zapisane w bazie portalu wraz z adresem IP komputera oraz podpisem przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie Polityka prywatności.