Gabriel Maciejewski – Zaproszenie na III Konferencję LUL do Kliczkowa

III Konferencja Latającego Uniwersytetu Leszczynowego na Zamku w Kliczkowie Zapisy do 21 czerwca 2019 r.: http://szkolanawigatorow.pl/panel/lul Na konferencji prelekcje wygłoszą: sir John Dermot Turing – Prawdziwa Historia Enigmy, prof. Krzysztof Ostaszewski – Spiskowa teoria ubezpieczeń, Sławomir Wiszniowski – Po nitce do pointy – pamiętniki rodzine przyczynkiem do pisania od nowa historii Polski, prof. Piotr Tryjanowski – Zwierzęta czasów wojny, dr Szymon Modzelewski – Pierwsze miasta, państwa i wielkie szlaki handlowe, Gabriel Maciejewski – Śledztwo w sprawie śmierci św. Andrzeja Boboli.

3 komentarze

 1. Panie Gabrielu, co to za dziwna pokora. Ja cenię  najbardziej Pana wystąpienia, jakieś doktory z zagranicy są jedynie dodatkiem,

 2. No przecież przyjedzie Sir, w Polsce najwyżej jak można zajść to jedynie „prof. dr. hab” z honoris causa. A poza tym to tylko jakieś medale zawieszane przez śmiesznych prezydentów.

  To nie to co tytuły w tym szlacheckie nadawane przez królową, która widnieje na walucie.

 3. Proszę o szczegóły organizacyjne LUL III :

  – godziny rozpoczęcia i zakończenia,

  – czy obiad lub inny posiłek jest wliczony w cenę.

  Pozdrawiam

   

   

   

Dodaj komentarz

Dane widoczne w formularzu zostaną zapisane w bazie portalu wraz z adresem IP komputera oraz podpisem przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie Polityka prywatności.