Krystyna Murat – Czy Rosja była pierwszą angielską kolonią?

Panel dyskusyjny: „Czy Rosja była pierwszą angielską kolonią”, który odbył się 24 maja 2019 r. w Stężycy, pow. Rycki, woj. lubelskie. W panelu udział wzięli: dr Szymon Modzelewski (Stalagmit), Krystyna Murat (Pink Panther) i Gabriel Maciejewski (Coryllus). Panel poświęcony był głównie tematyce, której był poświęcony nr 22 kwartalnika Szkoła Nawigatorów – „Opricznina”, ros.: Oпричнина.

3 komentarze

  1. Inspirujący bardzo wykład, dziękuję!

  2. HSBC – Hongkong Szanghaj Bank Corporation

  3. właśnie wróciłam z koncertu zorganizowanego z okazji 40  rocznicy pierwszej pielgrzymki Papieża Jana Pawła II do Polski, piękna oprawa muzyczna i piękne cytaty no i jeden cytat taki, że nie może jedno państwo funkcjonować kosztem drugiego….

    No nie może, nie powinno, ale … niektóre funkcjonują właśnie w ten sposób i robią z tego doktrynę czyli sens swojego istnienia

Dodaj komentarz

Dane widoczne w formularzu zostaną zapisane w bazie portalu wraz z adresem IP komputera oraz podpisem przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie Polityka prywatności.