Gabriel Maciejewski – O debatach wyborczych

Felieton Gabriela Maciejewskiego kampanią wyborczą do Sejmu i Senatu, zwłaszcza debatami wyborczymi emitowanymi przez TVP

Jeden komentarz

  1. Dobrze, że Konfederacja dostała się do Sejmu, chłopaki w końcu powetują sobie te lata inwestowania w poprzednie wyborcze porażki, ale z drugiej strony rządzący będą mieli z nimi spokój dopuszczając ich do stołu przy którym i tak rozdają karty, a to, że gracz wrzeszczy do krupiera niewiele znaczy.

    Ale kiedy oni w końcu po 20 latach wrócili na margines „areny politycznej” (Sejm) ja pomimo sympatii do tych ludzi rejestruję o wiele ważniejsze a zarazem groźniejsze wydarzenie a mianowicie to, że po tych wyborach BBWR już na dobre okrzepło. Kto wie może z tej okazji na nowo uruchomią Berezę?

    Kiedy Winnicki, Korwin a pewnie i Braun będą mądrze nadawać z mównicy sejmowej w kierunku opustoszałej sali sejmowej (przecież dla posła PiS, PO, SLD czy PSL to jest najlepszy moment, aby wyskoczyć na obiadek).

    Jak widać nie jestem ultrasem demokracji.

Dodaj komentarz

Dane widoczne w formularzu zostaną zapisane w bazie portalu wraz z adresem IP komputera oraz podpisem przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Adres e-mail nie zostanie opublikowany. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie Polityka prywatności.